گفتاردرمانی در نعمت آباد

گفتاردرمانی در نعمت آباد ؛ محله نعمت آباد یکی از محلات منطقه ۱۹ تهران است. محله نعمت آباد با بازار مبل نعمت آباد ، مرکز خرید و فروش خودرو آیت الله سعیدی ، بازار خیابان نور، بازار خیابان طالقانی ، بازار سهیل یا خلازیر ، مرکز خرید و فروش خودرو عبدل آباد و مرکز خرید و فروش خودرو آیت الله سعیدی همگی در این محله قرار گرفته اند. محله ای که روزگاری قلعه و روستایی در جنوب تهران بود ، امروزه جای جای آن تبدیل به بازار های خرد و بزرگ شده است.

محله نعمت آباد در منطقه ۱۹ تهران قرار گرفته است. محله نعمت آباد از شمال با بزرگراه آیت الله سعیدی، از جنوب با خیابان شکوفه ، از شرق با بزرگراه کاظمی و از غرب با خیابان پونه مجاورت دارد. این محله با محله‌های شهرک ولیعصر ، محله ‌شهید رجایی، محله شهید کاظمی، محله دولت خواه جنوبی، محله شکوفه، محله عبدل آباد، محله زهتابی و محله دولتخواه شمالی مجاورت دارد.

در صورتیکه نیاز به خدمات توانبخشی ( کاردرمانی و گفتاردرمانی ) در محدوده #نعمت آباد دارید و با توجه به نزدیک بودن این منطقه به مهرآباد جنوبی، می توانید از خدمات مرکز توانبخشی ماهان استفاده نمایید.

هم اکنون مراجعین بسیاری از آزادی، آذری، امازاده حسن، شهرک ولیعصر ، یافت آباد ، عبدل آباد و مناطق اطراف جهت خدمات #کاردرمانی و #گفتاردرمانی به مرکز توانبخشی ماهان مراجعه می کنند و ما مفتخریم که در این زمینه به ساکنین این مناطق نیز خدمات رسانی مطلوب و با بالاترین کیفیت داشته باشیم.

حیطه های کاری این مرکز :

کاردرمانی جسمی کودکان و بزرگسالان

فلج مغزی ( CP ) ، تاخیر رشدی و حرکتی ( MD )، سکته مغزی، پارکینسون ، شکستگی ها و …

کاردرمانی ذهنی

کودکان با اختلال بیش فعالی و نقص توجه و تمرکز (ADHD)، اتیسم و اختلالات فراگیر رشد، توانبخشی و آموزش ذهنی کودکان عقب مانده ذهنی ، سندرم داون ، اختلالات یادگیری ، اختلالات فراگیری رشد و …
مشکلات نوشتاری و دستخط کودکان

گفتار درمانی در نعمت آباد

اختلالات گفتاری و یادگیری کودکان عادی دچار تاخیر تکاملی گفتاری ، کودکان دچار لکنت فلج مغزی ، کم توانی ذهنی و طیف اتیسم و آماده سازی برای سنجش بدو ورود به مدرسه

یکپارچگی حسی (SI)
نحوه دسترسی از نعمت آباد به مرکز توانبخشی ماهان :

اتوبان آیت ا… سعیدی به طرف شمال،در میدان فتح حرکت به سمت اتوبان فتح (شهید متوسلیان غرب) و ورود به خیابان شهید عبداللهی

نوبت دهی با تعیین وقت قبلی

۰۲۱۶۶۶۳۴۴۰۹

۰۹۱۹۷۰۶۱۷۹۰